Start szkolenia
- Czas trwania: 19:00 – 21:00
Dla kogo jest to szkolenie?
- fizjoterapeutów, logopedów, pedagogów, psychologów, terapeutów SI, członków zespołów wczesnego wspomagania rozwoju i wczesnej interwencji.
Certyfikacja szkolenia
Każdy kursant otrzymuje
- aktualną wiedzy od specjalistów w branży
- certyfikat pdf
- 7 – dniowy dostęp do nagrania
Program szkolenia
- Praksja i dyspraksja w ujęciu rozwojowym – różnicowanie problemów psychomotorycznych u dziecka.
- Aspekty terapii psychomotorycznej dziecka z dyspraksją – jakie formy oddziaływań wybrać w zależności od wieku i rodzaju zaburzenia?
- Sesja Q&A.

mgr Izabela Gelleta
Specjalista rehabilitacji ruchowej I stopnia, terapeuta metod NDT-Bobath, PNF, SI, pedagog, wykładowca akademicki, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej z niemowlętami, dziećmi i młodzieżą.
Prowadzi szkolenia i warsztaty terapeutyczne przeznaczone dla: nauczycieli wychowania przedszkolnego i zintegrowanego, pedagogów, psychologów, logopedów, terapeutów integracji sensorycznej, fizjoterapeutów, innych specjalistów pracujących z niemowlęciem, małym dzieckiem, dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w placówkach oświatowo-wychowawczych, terapeutycznych i integracyjnych, rad pedagogicznych, placówek oświatowo-wychowawczych, zespołów terapeutycznych, rodziców, opiekunów noworodków i niemowląt oraz małych dzieci.
Jest współzałożycielem Fundacji „Wsparcie na Starcie”