Odruchy neurologiczne w kontekście Integracji Sensorycznej

Zainteresowanie odruchami neurologicznymi trwa od początku XX-go wieku, a wiedza na ten temat nadal rozwija się i zmienia. Mimo dynamicznego rozwoju w ostatnich latach obiektywnych metod diagnostycznych oraz różnorodnych metod terapeutycznych określenie rodzaju i jakości zaburzeń oraz deficytów neurorozwojowych jest zadaniem trudnym, bardzo często wieloaspektowo złożonym. Webinar jest próbą usystematyzowania i uporządkowania tego co i jak badamy w obszarze odruchów neurologicznych w kontekście Integracji Sensorycznej oraz jak możemy interpretować wyniki prób i testów, ponieważ na podstawie oceny diagnostycznej opracowuje się wskazania terapeutyczne. Jest to tematyka bardzo ważna dla terapeutów zajmujących się na codzień Integracją Sensoryczną, więc zapraszamy serdecznie!

Po zakupie otrzymujesz

    • 30 – dniowy dostęp do nagrania szkolenia w zakładce Nagrania swojego konta.
    • Aktualną wiedzę od specjalistów.
    • Certyfikat.

Dla kogo?

Fizjoterapeutów,  logopedów, psychologów, terapeutów SI, pedagogów, oligofrenopedagogów.

Kup nagranie

Program szkolenia

1. Odruchy neurologiczne w świetle wiedzy neurobiologicznej – czym są i jak ewaluowały?
2. Odruchy neurologiczne a SI kiedyś i obecnie – co i jak badamy?
3. Wnioski do pracy terapeutycznej z odruchami neurologicznymi – nad czym i w jakim rozumieniu pracujemy.
4. Sesja Q&A

mgr Izabela Gelleta

Specjalista rehabilitacji ruchowej I stopnia, terapeuta metod NDT-Bobath, PNF, SI, pedagog, wykładowca akademicki, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej z niemowlętami, dziećmi i młodzieżą.

Prowadzi szkolenia i warsztaty terapeutyczne przeznaczone dla: nauczycieli wychowania przedszkolnego i zintegrowanego, pedagogów, psychologów, logopedów, terapeutów integracji sensorycznej, fizjoterapeutów, innych specjalistów pracujących z niemowlęciem, małym dzieckiem, dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w placówkach oświatowo-wychowawczych, terapeutycznych i integracyjnych, rad pedagogicznych, placówek oświatowo-wychowawczych, zespołów terapeutycznych, rodziców, opiekunów noworodków i niemowląt oraz małych dzieci.

Jest współzałożycielem Fundacji „Wsparcie na Starcie”

Dostępne nagranie

Nagranie dostępne: Online
Czas trwania 120 minut
Cena 200,00 
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności