Na spotkaniu omówimy podstawy analizy chodu w praktyce klinicznej na podstawie praktycznych przykładów z gabinetu fizjoterapeuty.

Program:
7 kroków do zrozumienia chodu:
– Chód fizjologiczny.
– 5 wyznaczników chodu.
– Techniczne aspekty dobrego nagrania.
– Najczęstsze patologie w neurologii dziecięcej.
– Chód jako składowa badania.
– Follow up i porównania.
– Interpretacja i kliniczne zastosowanie.

Sesja Q&A.

Start szkolenia

  • Czas trwania: 19:00 – 20:30

Certyfikacja szkolenia

Każdy kursant otrzymuje

  • aktualną wiedzę od specjalistów w branży
  • know-how w pracy z pacjentem
  • certyfikat
  • 30 – dniowy dostęp do nagrania

Dla kogo ?

  • fizjoterapeutów, osteopatów
  • lekarzy
  • osób, które są zainteresowane tematyką.
ZBACZ DOSTĘPNE TERMINY

Beata Wnuk

Fizjoterapeutka oraz terapeutka zajęciowa. Ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu renomowanych ośrodkach rehabilitacyjnych, zarówno w Polsce jak i za granicą, specjalizując się w rehabilitacji neurologicznej dzieci i dorosłych.

Asystentka NDT Bobath, asystentka IPNFA, instruktorka sportu osób z niepełnosprawnościami. Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu, Akademię Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi.

Swoje umiejętności rozszerzała na typowo pediatrycznych kursach jak np Vojta, MEAS, Thera Suit, ocena GM Prechtl’a, na szeregu kursów z zakresu analizy chodu, doboru zaopatrzenia ortotycznego oraz planowania wielokierunkowego leczenia dzieci i dorosłych z problemami neurologicznymi. Kompetencje doskonaliła nie tylko w Polsce, ale także za granicą, między innymi na 9-miesięcznym stażu w Vallejo (Kalifornia) oraz kilkutygodniowym stażu w Szpitalu Uniwersyteckim w Leuven i w Paley Orthopedic & Spine Institute w West Palm Beach na Florydzie.

Poza tym posiada doświadczenie dydaktyczne, które zdobyła jako wykładowca w Warszawskiej AWF oraz jako szkoleniowiec, autor i tłumacz wielu specjalistycznych warsztatów, kursów i konferencji.

Fizjoterapia to nie tylko jej zawód, ale przede wszystkim największa pasja. Beata nieustannie rozwija swoje umiejętności, aktywnie uczestnicząc w warsztatach, konferencjach i szkoleniach z zakresu rehabilitacji neurologicznej. Przekazywanie wiedzy jest dla niej ogromną przyjemnością, dlatego organizuje i prowadzi szkolenia oraz warsztaty dla innych fizjoterapeutów, inspirując ich do ciągłego poszerzania horyzontów.

Beata dzieli się wiedzą również na grupie Rozmowy o MPD po godzinach (FB)a na jej stronie internetowej beatawnuk.pl możecie znaleźć ciekawe artykuły, aktualne szkolenia, konferencje oraz webinary.

Dostępne terminy

Miejsce Wirtualna sala szkoleniowa
Tryb Online
Termin 6 lutego, 2025
Czas trwania 90 minut
Cena 150,00 
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności