Modelowanie terapii SI w podwrażliwości przedsionkowo-proprioceptywnej

O SZKOLENIU

Zaburzenia o typie podwrażliwości przedsionkowo-proprioceptywnej są jednymi z najczęściej spotykanych dysfunkcji w integracji sensorycznej. Niejednokrotnie dzieci z tym typem zaburzeń przysparzają terapeutom integracji sensorycznej sporo problemów związanych z diagnozą oraz terapią. Przybliżenie charakterystycznych cech sensomotorycznego funkcjonowania dziecka z tym typem zaburzeń oraz ogólnych zasad prowadzenia terapii SI, a także wiedza na temat tego, jakie procesy neurofizjologiczne za to odpowiadają, pozwolą na łatwiejsze konstruowanie planu i modelowanie działań terapeutycznych.

Start szkolenia

2 października 2024r., g. 18.30-20.30

Po zakupie otrzymujesz

  • 30 – dniowy dostęp do nagrania ze szkolenia.
  • Aktualną wiedzę od specjalistów.
  • Certyfikat.

Dla kogo?

Fizjoterapeutów,  logopedów, psychologów, terapeutów SI, pedagogów, oligofrenopedagogów.

ZBACZ DOSTĘPNE TERMINY

Program szkolenia

1. Charakterystyka zespołu podwrażliwości przedsionkowo-proprioceptywnej.
2. Neurofizjologiczne uwarunkowania w aspekcie SI.
3. Zasady i zalecenia terapeutyczne w SI.

mgr Izabela Gelleta

Specjalista rehabilitacji ruchowej I stopnia, terapeuta metod NDT-Bobath, PNF, SI, pedagog, wykładowca akademicki, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej z niemowlętami, dziećmi i młodzieżą.

Prowadzi szkolenia i warsztaty terapeutyczne przeznaczone dla: nauczycieli wychowania przedszkolnego i zintegrowanego, pedagogów, psychologów, logopedów, terapeutów integracji sensorycznej, fizjoterapeutów, innych specjalistów pracujących z niemowlęciem, małym dzieckiem, dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w placówkach oświatowo-wychowawczych, terapeutycznych i integracyjnych, rad pedagogicznych, placówek oświatowo-wychowawczych, zespołów terapeutycznych, rodziców, opiekunów noworodków i niemowląt oraz małych dzieci.

Jest współzałożycielem Fundacji „Wsparcie na Starcie”

Dostępne terminy

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności